pamiatki.pl

Formy płatności i dostawy

W naszym sklepie internetowym masz do wyboru kilka rodzajów płatności i wysyłki za zamówiony towar. Poniżej znajduje się ich opis.

Płatności w sklepie pamiatki.pl

Płatności:

Kupując w sklepie internetowym pamiatki.pl możesz korzystać z następujących form płatności:

 • Płatność za pobraniem - klient płaci kurierowi (listonoszowi) przy odbiorze przesyłki. Ta opcja dostępna jest tylko dla wysyłek na terenie Polski.
 • Przelew bankowy - klient samodzielnie realizuje przelew z własnego banku, my zaś po odnotowaniu wpłaty na naszym rachunku wysyłamy zamówione produkty.
 • Poprzez zintegrowany w sklepie system płatności PayPal. System PayPal to bezpieczna, wygodna i szybka metoda płatności w sklepach internetowych. Dzięki systemowi PayPal możesz zapłacić za swój zakup bez ujawniania swoich danych finansowych. Zalety:
  • Bezpieczeństwo: Dane finansowe przechowywane są bezpiecznie w systemie PayPal i nie ma potrzeby ich ponownego wprowadzania w czasie dokonywania płatności w sklepie internetowym.
  • Wygoda: Nie musisz wypełniać długich formularzy. Płacisz kilkoma kliknięciami.
  • Szybkość: Pieniądze natychmiast uznawane są na koncie PayPal sprzedającego, dzięki czemu sklep szybciej realizuje Twoje zamówienie.
 • Za pośrednictwem serwisu płatności internetowych DotPay. DotPay umożliwia płatności kartami płatniczymi w obcych walutach klientom zagranicznym. Dzięki serwisowi Dotpay możesz zapłacić za swoje zakupy z każdego miejsca na świecie i nie musisz zakładać żadnego konta!
 • Płatności gotówką przy odbiorze osobistym w firmie WERTUS, w Krakowie przy ul. Bronowicka 73

Wysyłka w sklepie pamiatki.pl

Wysyłka:

Zakupu powyżej 369,00PLN - Darmowa wysyłka przy płatności przelewem lub systemem płatności elektronicznych DotPay lub PayPal.

Cenę dostawy możesz sprawdzić w koszyku (klikając w ikonkę Oblicz) po dodaniu produktu, bez konieczności rejestracji. Sprzedaż wysyłkową prowadzimy za pośrednictwem Poczty Polskiej i firmy kurierskiej UPS.

  • Poczta Polska. Przesyłki krajowe nadajemy w formie przesyłek priorytetowych i poleconych, są one rejestrowane, a ich drogę można śledzić za pośrednictwem strony internetowej Poczty Polskiej. Przesyłki międzynarodowe, zależnie od Twojego wyboru, mogą zostać nadane priorytetowo lub ekonomicznie, jednak zawsze są to przesyłki polecone (rejestrowane). Koszty wysyłki są obliczane automatycznie, zależnie od wagi wybranych przedmiotów. Przesyłki pobraniowe (płatne przy odbiorze) dostępne są tylko na terenie Polski.
  • Wysyłka firmą kurierską to stałe koszty, niezależnie od wagi zakupionych przedmiotów (do 28kg). Wysyłka kurierem dostępna jest tylko na terenie Polski.
Wysyłka kurierem UPS: od 16 zł
Dopłata do przesyłki pobraniowej: +4zł
 


DotPay


Poniżej przedstawiamy wszystkie możliwe metody płatności poprzez serwis DotPay.

Wszystkie metody płatności w serwisie DotPay